Gma.Lt
Online strateginis žaidimas!

Naujojo x1000 serverio startas Balandžio 25d 18h!!! Turo prizas 5000 auksinių!!!

Registracijos taisyklės

1.1. Kiekvienas žaidėjas turi teisę sukurti ir valdyti tik vieną registraciją kiekviename žaidimo serveryje. Kelių registracijų valdymas viename serveryje (multiaccounting) yra griežtai draudžiamas.
1.2. Registracijos pardavimas, pirkimas, atidavimas ar slaptažodžio atskleidimas kitam asmeniui yra draudžiamas ir baustinas. Išimtis: partnerystės santykiai (dual acc), kai du arba daugiau asmenų kartu valdo vieną bendrą registraciją, neturėdami jokių kitų registracijų tame pačiame serveryje.
1.3. Registracijos savininkas atsako už visus savo pavaduotojų ar partnerių veiksmus.
1.4. Užsiregistavus draudžiama naudoti bet kokias žaidimą palengvinančias programas, už tai būsite baudžiami administracijos nustatyta bausme.

Žaidėjų sąveika

2.1. Kiekvienas žaidėjas gali turėti vieną pavaduotoją, kuris atliks žaidimo veiksmus nesant registracijos savininkui. Pavaduotojas privalo žaisti pavaduojamos registracijos naudai. Registracijos savininkui nekompensuojama jokia pavaduotojo padaryta žala.
2.2. Resursų siuntimo apribojimų sistema automatiškai apsaugo žaidėjus nuo pažeidimų ir užtikrina sąžiningą žaidimą.

Elgesio normos

3.1. Draudžiama parduoti pajėgas, resursus, veiksmus, registracijas.
3.2. Draudžiama įžeisti, žeminti, šmeižti kitus vartotojus bet kuriuo būdu, bet kokia forma. Už tai yra griežtai baudžiama.
3.3. Draudžiama grasinti arba šantažuoti. Šantažu nelaikomos derybos, kurias inicijavo pralaiminčioji šalis, siekdama susitaikyti su priešinga puse.
3.4. Reklama bet kuria forma, nepageidaujamo turinio masinių žinučių išplatinimas yra draudžiamas blokavimu visam laikui.
3.5. Draudžiama reikalauti arba priversti ištrinti registraciją, padaryti pavaduotoju, padėti žaisti, atskleisti slaptažodį.
3.6. Draudžiama bandyti pasinaudoti žaidime aptiktomis klaidomis. Taip pat tai liečia skriptų, išorinių įrankių, įrenginių ir botų naudojimą.
3.7. Vartotojai, melagingai prisistatantys projekto komandos nariais, besiskelbiantys esą susiję su administracija, yra iš karto naikinami. Tas pats liečia vartotojus, pasivadinusius neetiškais, necenzūriniais, prieštaraujančiais įstatymams vardais.

Administracija

4.1. Taisyklių pažeidimo atveju administratorius, moderatorius arba tvarkos prižiūrėtojas priima sprendimą dėl bausmės.
4.2. Vienintelė instancija, į kurią gali būti kreipiamasi taisyklių pažeidimų klausimais, yra atitinkamo serverio administratorius arba tvarkos saugotojas. Žaidėjai gali susisiekti su jais žaidimo žinučių pagalba.
4.3. Žaidimo administracija turi teisę bet kuriuo metu pakeisti šias taisykles.

Privatumas

5.1 Administracija turi teisę, betkada peržiūrėti Jūsų, statybų, auksinių, užsakytų ir/arba galiojančių prekių, ir ataskaitų log'us.
5.2 Administracija turi teisę, žinoti kiek jūs turite resursų, karių ir panašiai.
5.3 Administracija turi teisę, esant reikalui, prisijungti prie jūsų vartotojo, peržiūrint galimas klaidas, arba jeigu yra prašoma patikrint, dėl pastatų klaidų, ataskaitų ir panašių dalykų.
5.4 Administracija turi teisę, kilus įtarimui, kad pažeidžiamos taisyklės, peržiūrėti ir/arba šalinti tik Jūsų privačias žinutes (šiuo atveju pažeidėjo).
5.5 Administracija nesuteikia ir nedalina jokios informacijos apie jus, jūsų pajėgas, turimus pastatus, el pašto adresų ir panašių dalykų.
5.6 Administracija turi teisę, uždrausti vartotojo prisijungimą į žaidimą, jeigu jis nėra čia pageidaujamas ir tyčia kenkia šiam projektui, reklamuojant ir panašiai.
5.7 Visos prisijungimų sessijos ir slaptažodžiai yra užkoduoti, taip kad net administracija nežino tikrų jūsų slaptažodžių ir niekas negalėtu "nulaužti" jūsų vartotojo, žaidžiant čia jūsų registracija yra saugi ir niekas jos iš jūsų nepavogs, viskas jūsų saugumui.
09:45:30
v4.4
Užkrovimo laikas: 0.04 sec.